Bloker fal dla kluczy samochodowych typu KeyLess

Nowy produkt

Uchroń się przed kradzieżą samochodu!!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Czy wiesz, jak łatwe jest zeskanowanie i wzmocnienie sygnału radiowego na linii kluczyki - odbiornik w samochodzie? „Specjaliście” może to zająć zaledwie kilka sekund. Niemiecki zespół ADAC przetestował 24 popularne modele pojazdów z systemem bezkluczykowego dostępu, wydłużając sygnał generowany przez kluczyk przy pomocy prostego urządzenia wzmacniającego fale radiowe. Wynik testów może być szokujący dla niejednego kierowcy! Specjalistom szybko udało się otworzyć każde auto, a nawet – bez problemu nim odjechać.

Jeśli posiadasz samochód z kartą KeyLess, za niewielką cenę możesz skutecznie zabezpieczyć się przed kradzieżą „na walizkę”. Bloker fal radiowych zbudowany ze specjalnych włókien uniemożliwia zeskanowanie i wzmocnienie sygnału z kluczyków, działając na zasadzie klatki Faradaya. Po umieszczeniu kluczyków w etui możesz mieć całkowitą pewność, że nikt nie przechwyci wysyłanych przez nie fal radiowych.

Kluczyki warto trzymać w etui w każdym miejscu – w pracy, w restauracji, w domu. Blokuje wszystkie rodzaje fal radiowych, niezależnie od modelu klucza (działa zarówno w przypadku kart kodowych, jak i wbudowanych transponderów).

Jak zabezpieczyć kluczyki? Po prostu schowaj je do etui i zamknij klapkę. Pokrowiec o wewnętrznych wymiarach 5 x 10 cm z łatwością pomieści większość kluczy typu KeyLess, a także dokumenty samochodu czy karty kredytowe, które również zostaną zabezpieczone przed zeskanowaniem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bloker fal dla kluczy samochodowych typu KeyLess

Bloker fal dla kluczy samochodowych typu KeyLess

Uchroń się przed kradzieżą samochodu!!